Tags Posts tagged with "Flor Mumajesi poston dedikimin prekës"

Tag: Flor Mumajesi poston dedikimin prekës

“Sa shumë të doja…”, Flor Mumajesi poston dedikimin prekës, dhe ka...

Flor Mumajesi ka ndarë një pjesë të klipit, të mikut të tij Klajdi Haruni, por në sy bien fjalët që përmban teksti. Këngëtari Flor Mumajesi,...