Tags Posts tagged with "OTR"

Tag: OTR

Plas humori nw rrjete sociale pwr Cozman dhe Noizy’in (Foto)

Tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë shaka të mëdha rreth rastit të përleshjes së Noizyt me hip hop yllin e Babastars, Cozman. Lideri i OTR...

Stresi me revole në Instagram, mesazh rivalëve (Foto)

Në këto ditë të zhurmshme mes reperave të njohur shqiptarë, një prej tyre Stresi, pavarësisht se nuk ka qenë pjesë e përleshjes mes Noizyit...

Majk anulon koncertet në Shqipëri nga frika e ndonjë sulmi nga...

Pas përplasjes që ndodhi disa ditë më parë në Prishtinë, anëtarët e grupeve OTR dhe Babastars ndihen të kërcënuar nga njëri-tjetri. Majk është pjesë e...

Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim...

Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar ndërsa mësohet se i plagosuri është reperi Noizy. Historia e konflikteve mes...