Tags Posts tagged with "Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!"

Tag: Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtënat me armë në...