Tags Posts tagged with "VARROSI"

Tag: VARROSI

Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtënat me armë në...