“Do të kthej në nivelin 0”, dikush qenka treguar i pabesë me...

“Do të kthej në nivelin 0”, dikush qenka treguar i pabesë me Rozana Radin! Kërcënimet serioze dhe hakmarrja (FOTO)

548
0

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi ka shpërthyer me një postim në rrjete sociale, ku tregon mllëfin që ka krijuar ndaj një njeriu të pabesë, që dikur e ka ndihmuar. Ajo betohet se do të hakmerret ndaj kësaj pabesie, dhe se nuk harron kurrë.

 

“I urrej njerëzit e pabesë! Jam e mirë e botës. I bëhem krah dhe dikujt që e njoh sot për gjithë jetën. Por nëse futesh tek unë me pabesi, nuk do të le KURRË po KURRË pa të kthyer në nivelin zero. Unë nuk harroj kurrë! Kujdes!”- shkruan Rozana Radi.

 

Postimi i Rozana Radit.

“Unë hakmerrem! Çeshtje natyre apo jo?!”- vijon më tej këngëtarja.

 

 

Rozana Radi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë. Ajo nuk nguron të ndajë momente të bukura dhe të këqija nga jeta e saj, në rrjete sociale, duke qenë realiste me ndjekësit, dhe duke treguar pak nga karakteri i saj.