Tags Posts tagged with "dikush qenka treguar i pabesë me Rozana Radin! Kërcënimet serioze dhe hakmarrja (FOTO)"

Tag: dikush qenka treguar i pabesë me Rozana Radin! Kërcënimet serioze dhe hakmarrja (FOTO)

“Do të kthej në nivelin 0”, dikush qenka treguar i pabesë...

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi ka shpërthyer me një postim në rrjete sociale, ku tregon mllëfin që ka krijuar ndaj një njeriu të pabesë,...