Autoret Postuar nga vizional

vizional

23395 Postimet 0 COMMENTS

Texas, pas 62 vjetësh martesë vdesin dorë për dore në 90...

Thomas dhe Delma janë njohur në moshën 20-vjeçare dhe pas tri javësh kanë lidhur kurorë, duke jetuar plot 62 vite si burrë e grua....

Shkencëtarët shumë afër kurës për rënien e flokëve

Shkencëtarët janë shumë pranë zhvillimit të një kremi I cili mund të kuroj apo edhe te ndaloj thinjen e flokëve. Përderisa po eksploronin se...

Komenti i të ftuarit: Gabimi i Trumpit

Donald Trumpi e zgjoi plotësisht me shkarkimin e drejtorit të FBI-së instinktin e gjahut të hetuesve. Ai mund të pendohet për reagimin e tij...

Kur vendosej fati i Shqipërisë…..

Shqiptarja që turbulloi francezin Krajewski.. Nga Nuri Dragoi   Në orën 15.00 të datës 16 tetor 1913, Komisioni Ndërkombëtar i Kontrollit (KNK), i caktuar për administrimin e...

Ngjyrat që duhet të ketë shtëpia këtë verë..(Fotot)

Këtë verë një ngjyrë tjetër do të dominojë në shtëpi dhe do t’jua sjellë detin dhe freskinë e ujit më afër. Ngjyra e kaltër,...

Studimi/ Çfarë tregon për shëndetin tuaj ngjyra e syve…

Askush prej nesh nuk ka menduar ndonjëherë që sytë bojëqielli mund të nënkuptojnë risk më të lart të kancerit të lëkurës, por besojeni ose...

“Unë jam lidere, por fëmijët nuk besojnë për faktin që jam...

Të parën herë që dëgjova një koment seksist në punë isha 17 vjec teksa kur punoja në një supermarket. Ashtu si shumë gra të...

Melania Trump dhe fëmijët…

Në një postim nga ambasada amerikane në Tiranë, zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, së bashku me një grup fëmijësh mbjellin...

Mëngjesi i Miriam Canit…

Këngëtarja Miriam Cani e ka nisur këtë mëngjes duke zbuluar disa “sekrete” të vogla të saj, përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka...

Çfarë po ndodh në Kosovë…a bie nesër Qeveria “Mustafa”

Opozita është e bindur se deri nesër do t’i sigurojë 61 vota, edhe me ndihmën e deputetëve të koalicionit, që kjo Qeveri të bjerë...