Ja si tallet Linda Morina me Noizyn

Ja si tallet Linda Morina me Noizyn

626
0

auto_luu_1473920054-13981061473923597

Pas plagosjes  së Noizyt dhe të Varrosit, janë dy fytyra publike që janë tallur me rastin. I pari Stresi nga Shqipëria dhe pastaj Linda Morina nga Kosova. Ja çfarë shkruan Linda Morina.

Por, ne të të redasksise nuk arrijme ta perkthejme se cfare ka dashur Linda te thote me kete fjali sepse shkrimi dhe kuptimet jane teresisht te padeshifrueshme.

auto_l_1473920032-595391473923595