Pendohet Noizy

Pendohet Noizy

751
0

noizy-n-euml-lidhje-dhe-bashk-euml-punim-me-heidi-lushtakin_hd

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy bëri një mesazh kërcënues.

“Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar edhe një fotografi.

Mesazhi vinte pas zënkës së Rigels Rajkut me Cozmanin në Prishtinë që rezultoi me plagosje dhe arrestime.

Mirëpo, duket se Noizy eshtë penduar për këtë mesazh që ndau dje së bashku me një foto pasi atë e ka fshirë disa orë më vonë.

Shperndaje