Tags Posts tagged with "enca"

Tag: enca

Dorina Mema me fjalë të rënda për Encën (Foto)

Kampionia shqiptare e fitness-it, njëkohësisht fituesja në fuqi e spektaklit të kërcimit “Dancing With The Stars” ka rrëfyer në një intervistë projektet e saj...

Revoltohet Enca ndaj kritikave në ‘Opinion’ (Foto)

Në përfundim të emisionit “Opinion” mbrëmjen që lamë pas ka patur një reagim edhe nga këngëtarja Enca Haxhia. Gjatë emisionit moderatoret Floriana Garo, Einxhel Shkira...

Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (Foto)

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ditëve. Pas dominimit mbrëmë në ‘Zhurma Show’, Noizy...

Noizy i përulet vetëm një gruaje

Ka startuar sezoni i ri i emisionit Zonë e Lirë në TV Klan. I ftuari i parë ishte reperi Noizy, i cili iu përgjigj disa pyetjeve...

Zyrtarja e Ministrisë së Bujqësisë që ngjanë shumë me Encën (Foto)

Nuk na ka shkuar mendja se sozia e këngëtares Enca Haxhiu mund të jetë kaq afër! Bile ajo është nga Kosova dhe është zyrtare në...

Verë 2016, 8 këngët shqiptare që thyen rekordet

Jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe “gara” e artistëve për hitet verore ka përfunduar. Kanë qenë të shumtë artistët shqiptarë që kanë pushtuar diskotekat në bregdetin shqiptar...