Zyrtarja e Ministrisë së Bujqësisë që ngjanë shumë me Encën (Foto)

Zyrtarja e Ministrisë së Bujqësisë që ngjanë shumë me Encën (Foto)

548
0

enca-h_1468330817-6730094

Nuk na ka shkuar mendja se sozia e këngëtares Enca Haxhiu mund të jetë kaq afër!

Bile ajo është nga Kosova dhe është zyrtare në Ministrinë e Bujqësisë, shkruan Magazina.al

Arlinda Dragaj nuk ngjanë me Encën vetëm fizikisht, por edhe ajo ka pasion muzikën.

Arlinda duket se është e dhënë shumë pas shoopingut të rrobave firmato dhe shpesh nga zyra e saj gjenë kohë të bëj edhe fotografi, edhe pse ministria ku ajo punon llogaritet të jetë nga më të ngarkuarat.

Në fotografitë që ju sjell Magazina.al, kosovarja jo vetëm që ngjanë shumë me Encën, por i bën edhe konkurencë asaj me ndërhyrje kirurgjike.