Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (Foto)

Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (Foto)

687
0

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ditëve.

Pas dominimit mbrëmë në ‘Zhurma Show’, Noizy ka publikuar një foto me Encën dhe trofetë eë ata kanë rrëmbyer në Gjilan, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, Noizy tërthorazi ka folur edhe për përleshjen me djemtë e Babastars dhe është arsyetuar për atë që ka ndodhur, duke thënë se ai do që të jetë një shembull i mirë për fansat e tij, por ndonjëherë duhet të bëjë gjëra që s’janë të mira për të mbrojtur të afërmit.

Ai gjithashtu ka përmendur faktin se sa krenar është me Encën.