Tags Posts tagged with "arrestohen 2 persona"

Tag: arrestohen 2 persona

Punonjësit e Transportit Publik në Tiranë protestë para MIE, përplasen me...

Ditën e sotme Punonjësit e Transportit Publik në Tiranë kanë dalë të protestojnë para ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë. Në fillim të protestës policia...

DETAJE/ Ushtruan dhunë ndaj grave, arrestohen 2 persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Lushnje dhe Fier pasi kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre. Të arrestuar janë D.M, 43 vjeç, banues...

I vunë zjarrin mobilerisë së 55 vjeçarit, arrestohen 2 persona, ja...

Dy persona janë arrestuar pasi i vunë zjarrin një mobilerie në Nikël. Mësohet se në pranga janë vënë shtetasit A.M 26 vjeç dhe N.M...