Tags Posts tagged with "Aksident i rëndë"

Tag: Aksident i rëndë

Aksident i rëndë, makina del nga rruga, dyshohet për tre viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Kapshticë, ku për pasojë dyshohet të kenë humbur jetën tre persona.   Ngjarja ndodhi vetëm...

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje vajzën 21-vjeçare. Policia jep...

Aksident me pasoje vdekje ne aksin Korçë – Pogradec.   Sipas te dhenave te para mesohet se ngjarja ka ndodhur ne fshatin Poceste. Mesohet se nje...

Aksident i rëndë, 18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës

  Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Pukë. Mësohet se 18 vjeçari ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka...

Aksident i rëndë, 3 makina bëhen copash

3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrë2n pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot, tek Kryqëzimi i Shënkollit. Sipas njoftimit të policisë dyshohet se aksidenti...