Aksident i rëndë, makina del nga rruga, dyshohet për tre viktima

Aksident i rëndë, makina del nga rruga, dyshohet për tre viktima

413
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Kapshticë, ku për pasojë dyshohet të kenë humbur jetën tre persona.

 

Ngjarja ndodhi vetëm pak minuta më parë, ku paraprakisht, viktima dyshohet të kenë mbetur dy gra dhe një fëmijë. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.