Aksident i rëndë, 18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës

Aksident i rëndë, 18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës

443
0

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Pukë. Mësohet se 18 vjeçari ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga në afërsi të fshatit Dedaj. Drejtuesi i mjetit A.Mehmeti, ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.