Rrëfimi i frikshëm i 52 vjeçares: Kam bërë seks me 250 djem...

Rrëfimi i frikshëm i 52 vjeçares: Kam bërë seks me 250 djem të rinj

626
0

Një 52­vjeçare britanike pranon se ka bërë seks me 250 djem të rinj, të moshës 18 deri në 20 vjeç.

Biznesmenja Juney Smith tregon se pasi mbushi 30­vjeç filloi të takohej me djem shumë herë më të vegjël se ajo, duke vazhduar ende sot.

Sipas saj kjo është edhe arsyeja se përse ajo e ka ruajtur ende rininë.

“Kam tentuar të dal edhe me meshkuj të moshës sime, por ata janë shumë të mërzitshëm dhe në shtrat nuk dinë të të japin asgjë”, shprehet ajo. /The Sun/

nintchdbpict000255972197-300x225

Shperndaje