Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në “E Diell” (video)

Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në “E Diell” (video)

293
0

Ishte episodi i radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artist përfshihen në një sfidë bukurie. Në fund njëri – prej tyre eleminohet.Këtë javë për performancë jo të mirë në imitimin e lookut të blogeres Estela Ujka, u eleminua Lorenco, parukier. Reagimi i tij ishte i befasishëm, pasi ai thyeu mikrofonin dhe përplasi kamerat në studio, duke refuzuar eleminimin dhe vendimin e jurisë.