Tags Posts tagged with "Refuzon eliminimin"

Tag: Refuzon eliminimin

Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në “E Diell” (video)

Ishte episodi i radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artist përfshihen në...