Policia në mbarë Kosovën në aksion, priten shumë arrestime

Policia në mbarë Kosovën në aksion, priten shumë arrestime

1385
0

po_1471503044-9371716

Në 17 lokacione, në mbarë Kosovën, që në orët e para të mëngjesit ka nisur një aksion i gjerë kundër krimit të organizuar e kontrabandës.

Koha.net mëson se në këtë aksion janë përfshirë 100 doganierë e policë dhe se priten arrestime.

Shperndaje