MEXHITI NË IFTAR ME KOMUNITETIN BOSHNJAK TË QYTETIT TË SHKUPIT

MEXHITI NË IFTAR ME KOMUNITETIN BOSHNJAK TË QYTETIT TË SHKUPIT

191
0

Deputeti i fraksionit brenda BDI-së, Izet Mexhiti, bashkë me dy kryetarët e komunave të Çairit dhe Sarajit, Visar Ganiu dhe Blerim Bexhetin, morën pjesë në sofrën e iftarit me komunitetin boshnjak të qytetit të Shkupit. Në këtë iftar, morën pjesë qytetarë të respektuar të komunitetit boshnjak, profesorë, biznesmenë, politikanë e esnaf.

 

Postimi i plotë:

 

Sonte bashkë me dy kryetarët Blerimin dhe Visarin kisha nderin të jem pjesë e sofrës së iftarit që e shtroi komuniteti shumë i respektuar boshnjak në qytetin e Shkupit, mes të cilëve profesorë, biznismenë, politikanë e esnafë.

Faleminderit organizatorit Jasmin Kallaç për organizimin!