Moti e enjte, 29 gusht 2019

Moti e enjte, 29 gusht 2019

350
0

RESHJET

Priten reshje lokalisht të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër dhe Korçë ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 23 / 32 °C

në vendet e ulëta: 22 / 36 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

Shperndaje