Me kë e festoi Ermal Fejzullahu ditëlindjen e bashkëshortes

Me kë e festoi Ermal Fejzullahu ditëlindjen e bashkëshortes

112
0

Ditën e djeshme Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka festuar ditëlindjen. Si të gjitha gëzimet edhe ky duhej festuar, dhe çifti i njohur shtroi një darkë për miqtë e tyre më të afërt. Mirëpo duket se Ermal Fejzullahu është nga ata burra që ia bën qejfin vetes pavarësisht rastit. Ai ka qenë personi që e ka shijuar më shumë nga të gjithë ditëlindjen e bashkëshortes. Pse do thoni ju? Sepse kishte ftuar shokët e tij më të afërt.

Të pranishëm në këtë darkë kanë qenë dhe Ledri Vula e Lumi B së bashku me bashkëshorten. Një moment Ermali madje edhe ka kënduar për ti dhënë sa më shumë harmoni tavolinës. Ermali ia ka bërë pak me hile Arianës, megjithatë jemi të sigurt që të gjithë e kanë shijuar mbrëmjen e djeshme./Blitz.al/