Kallashi tallet keq me revolen e Cozmanit e cila e plagosi Noizyn...

Kallashi tallet keq me revolen e Cozmanit e cila e plagosi Noizyn (Foto)

1127
0

kaa_1473830922-6995628

Ngjarjes së ditës, përleshjes së Noizyt dhe Cozman sot i ka kushtuar vëmendje edhe Kallashi.

Valltarja e cila reagon shpesh për zhvillimet e përditshme ka vendosur të tallet me klikën e reperit Cozman.

Ajo në rrjetin social Snapchat ka postuar imazhin e portalit IndeksOnline ku shfaqet revolja me të cilën u shkrepën plumbat në parkingun e Swiss Diamond Hotel.

Kallashi mes tjerash ka shkruar se kësi lloj revole ka pasur kur ka qenë fëmijë. /Prive.al/