Tags Posts tagged with "DONJETA KASUMI – KALLASHI"

Tag: DONJETA KASUMI – KALLASHI

Kallashi ofendon rëndë Policinë e Kosovës (Foto)

Këtë herë valltarja Donjeta Kosumi-Kallashi, nuk ka publikuar fotografi provokuese siç bën zakonisht. Ajo këtë herë është marrur me  Policinë e Kosovës, e si duket...

Kallashi tallet keq me revolen e Cozmanit e cila e plagosi...

Ngjarjes së ditës, përleshjes së Noizyt dhe Cozman sot i ka kushtuar vëmendje edhe Kallashi. Valltarja e cila reagon shpesh për zhvillimet e përditshme ka...