Irina prezanton vajzën, nuk ia lë ‘shenjë’ lindja (Foto)

Irina prezanton vajzën, nuk ia lë ‘shenjë’ lindja (Foto)

211
0

Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Angeles. Të dielën, Irina kishte marrë vajzën e saj Lea për një shëtitje në LA dhe me këtë rast shfaqi për herë të parë vajzën në publik, shkruan DailyMail. Emri i plotë i fëmijës së 21-vjeçares është Lea de Seine Cooper, të cilën e kishte veshur me rroba blu të errët me vija të kuqe. Irina ishte veshur me rroba sportive dhe vëreheshin linjat njësoj si para lindjes së vajzës.