Tags Posts tagged with "nuk ia lë ‘shenjë’ lindja (Foto)"

Tag: nuk ia lë ‘shenjë’ lindja (Foto)

Irina prezanton vajzën, nuk ia lë ‘shenjë’ lindja (Foto)

Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Angeles. Të dielën, Irina...