HOROSKOPI e dielë, 8 shtator 2019

HOROSKOPI e dielë, 8 shtator 2019

419
0

 

Dashi

Këshillohuni për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe mos merrni vendime të pamenduara. Bashkëpunimi dhe toleranca janë çelësi i suksesit.

Demi

Dita e sotme nuk do jetë e keqe për ata që janë në një lidhje, por duhet thënë se ka pasur edhe ditë më të mira. Gjëndja e të ardhurave do jetë e stabilizuar.

Binjakët

Më shumë se kurrë më parë do i kushtoni rëndësi jetës suaj në çift. Do e mbani gjithë kohës partnerin në pëllëmbë të dorës dhe do ja plotësoni dëshirat.

Gaforrja

Do dëshironi që partneri të qëndrojë gjithë kohës me ju dhe t’ua plotësojë dëshirat, por ai nuk do jetë gjithmonë i disponueshem. Mos u tregoni irrealistë.

Luani

Do e rigjeni harmoninë në çift gjatë kësaj dite dhe do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit. Shumë gjëra kanë për të ndryshuar sot. Me financat tregohuni sa më të kujdesshëm në mënyrë që gjëndja të mos mbetet e trazuar.

Virgjëresha

Lidhja juaj do marrë një karakter më serioz gjatë kësaj dite. Në krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi. Nuk do i rezistoni dot as tundimit për të kryer ndonjë shpenzim.

Peshorja

Duhet ta mbroni me çdo kusht sot jetën tuaj në çift. Shumë persona do ndërhyjnë dhe do mundohen t’ua prishin harmoninë. Financat do varet tërësisht prej jush. Po shpenzuat pa kursin do keni vështirësi të mëdha.

Akrepi

Do merreni vesh më së miri me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe do jeni më në fund gati të zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur me të.

Shigjetari

Marrëdhënia juaj me partnerin do jetë mjaft interesante gjatë gjithë kësaj dite. Nuk do mungojnë aspak dozat e humorit dhe çastet romantike.

Bricjapi

Ditë mjaft e qetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do merreni vesh edhe me shikime me partnerin tuaj. Ata që kanë pasur ditë të tensionuara do vazhdojnë të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Ujori

Duhet të bëni kujdes sot juve që jeni në një lidhje sepse disa persona do ju bëhen rivalë të fortë dhe mund t’ua rrëmbejnë partnerin. Në planin financiar do e ndryshoni gjëndjen në të cilën ndodheni

Peshqit

Ata që janë në një lidhje do ndihen më të vendosur se kurrë më parë për të bërë ndryshime të rutinës. Do e surprizoni partnerin dhe dashuroheni në një mënyrë të ndryshme nga më parë.

Shperndaje