Tags Posts tagged with "HOROSKOPI E dielë"

Tag: HOROSKOPI E dielë

HOROSKOPI E dielë, 17 Maj 2020

Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraqitet e mirë. Njohje të reja dhe takime...

HOROSKOPI e dielë, 19 Janar 2020

Dashi Çështjet sentimentale po evoluojnë në favorin tuaj! Miqësitë janë gjithmonë të dobishme, dhe jo vetëm nga ana sentimentale, por nga interesi i vërtetë dhe...

HOROSKOPI e dielë, 15 dhjetor 2019

Dashi Kjo fundjavë do të shënojë një rënie të ndjeshme nga pikëpamja emocionale. Qielli parashikon rikuperime, por vetëm për javën në vijim. Nëse ka tensione,...

HOROSKOPI e dielë, 3 nëntor 2019

Dashi Dashuria: Situata juaj sentimentale është shumë afër zemrës suaj dhe gjatë ditës do të jeni veçanërisht të prirur ta doni partnerin tuaj siç nuk...

HOROSKOPI e dielë, 27 tetor 2019

Dashi Dashuria: Në këtë ditë të ndërlikuar gjithçka që nuk sjell kënaqësi duhet të anashkalohet ose mbyllet. Dikush mund të hynte në skenë papritmas, duke...

HOROSKOPI e dielë, 20 tetor 2019

Dashi Dashuria: Ata që kanë takuar kohët e fundit një person të veçantë, tashmë do të fillojnë të ndiejnë fluturat në stomakun e tyre, me...

HOROSKOPI e dielë, 6 tetor 2019

DASHI Marrëdhëniet me partnerin/partneren ose karriera juaj mund të mos jenë në vendin e duhur, prandaj mos e merrni mundimin të bëni lëvizje të papritura. DEMI Të...

HOROSKOPI e dielë, 8 shtator 2019

  Dashi Këshillohuni për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe mos merrni vendime të pamenduara. Bashkëpunimi dhe toleranca janë çelësi i suksesit. Demi Dita e sotme nuk...

HOROSKOPI e dielë, 1 shtator 2019

  Dashi Kjo ditë e parë e shtatorit mund t’iu gjejë disi të tensionuar. Do të ndiheni disi konfuz, sidomos në dashuri, ku njeriun tuaj të...

HOROSKOPI e dielë, 25 gusht 2019

  DASHI A jeni të shqetësuar për një mik që jeton larg jush? Ju po mendoni nëse ka dicka që nuk shkon në jetën e këtij...