Fotot më “seksi” të bëra në tualet (Foto)

Fotot më “seksi” të bëra në tualet (Foto)

2277
0

screenshot-1_1473367122-3976863

Fotografitë në tualet ka kohë që janë bërë trend – dhe më poshtë do të mund t’i shihni më të mirat e këtij lloji.

Femrave u pëlqen shumë që të bëjnë fotografi – sidomos në paqyrë, për të paraqitur pamjen e plotë të trupit të tyre në selfie.

Selfiet, nga disa vajza që përdorin rrjetet sociale shumë, kanë mbledhur shumë pëlqime për shkak të shfaqjen shumë seksi gjatë pozave, transmeton Gazeta Express.

Disa prej tyre mund t’i shihni në fotot më poshtë që ne kemi mbledhur për ju