FOTO/ Pushimet greke të Xhensilës dhe Besit…

FOTO/ Pushimet greke të Xhensilës dhe Besit…

916
0

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i adhurojnë udhëtimet. Të fundit kanë qenë disa ditë relaksi në ishujt grekë, ku duket se kanë kaluar shumë mirë. Ka qenë këngëtarja ajo që ka postuar disa fotografi, duke na treguar disa nga momentet e tyre të relaksit.