Tags Posts tagged with "FOTO/ Pushimet greke të Xhensilës dhe Besit…"

Tag: FOTO/ Pushimet greke të Xhensilës dhe Besit…

FOTO/ Pushimet greke të Xhensilës dhe Besit…

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i adhurojnë udhëtimet. Të fundit kanë qenë disa ditë relaksi në ishujt grekë, ku duket se kanë kaluar shumë...