FOTO/ Braziliania që josh vetëm me të brendshme

FOTO/ Braziliania që josh vetëm me të brendshme

507
0

Ajo është një prej modeleve më të kërkuara të veshjeve të brendshme.

Emri i saj është Lais Ribeiro dhe ajo është lindur në vitin 1991. Braziliania, që kur mbushi 18 vjeç, filloi të zhvishej dhe të pozonte për markat e njohura.

Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Dolce & Gabbana, Versace e Marc Jacobs, janë vetëm disa prej tyre.

Kulmin e karrierës së saj e preku në vitin e kaluar kur u bë engjëll i Victoria’s Secret.