EMRAT/ Identifikohet autori dhe viktimat e masakrës në Shkodër

EMRAT/ Identifikohet autori dhe viktimat e masakrës në Shkodër

598
0

policia-naten-1-1024x768-700x525Policia ka mundur të identifikojë autorin e masakrës në Dajç të Shkodrës ku mbetën të vrarë 2 persona dhe 4 të plagosur.

Autori i ngjarjes është Miklovan Parubi, i cili hapi zjarr në lokalin ku ndodheshin 6 personat.

Ndërkohë, dy viktimat janë Arjet Isufi dhe Gacalil Kopshti.

FNSH dhe Policia e Shkodrës është vënë në ndjekje të autorit, ndërkohë që dyshohet se shkak i ngjarjes së rënë është konflikti për motive banale.