Tags Posts tagged with "EMRAT/ Identifikohet autori dhe viktimat e masakrës në Shkodër"

Tag: EMRAT/ Identifikohet autori dhe viktimat e masakrës në Shkodër

EMRAT/ Identifikohet autori dhe viktimat e masakrës në Shkodër

Policia ka mundur të identifikojë autorin e masakrës në Dajç të Shkodrës ku mbetën të vrarë 2 persona dhe 4 të plagosur. Autori i ngjarjes...