Dua Lipa, dy personave më të shtrenjtë të saj: Më mungoni shumë

Dua Lipa, dy personave më të shtrenjtë të saj: Më mungoni shumë

447
0

Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret shqiptare që çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në botë. Angazhimet e shumta në muzikë bëjnë që Dua të jetë shumë shpesh larg familjarëve. Përmes një fotografie që ka ndarë me ndjekësit, këngëtarja ka treguar se ndjenë shumë mall për motrën dhe vëllain e saj. “Më mungoni shumë, të dy”, ka qenë mbishkrimi që i la fotos ku shihet Rina bashkë me Gjinin. Kujtojmë që Dua Lipa pritet të mbajë koncert në Prishtinë më datë 10 gusht, në kuadër të “Sunny Hill Festival”.