Tags Posts tagged with "Dua Lipa"

Tag: Dua Lipa

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Bleona shkëlqejnë me veshjet e tyre...

  Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e çmimeve Grammy, ku fituesja e madhe u shpall ylli i popit Billie Eillish.   Këtë vit ndodheshin 3 artiste...

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Dua Lipa, në faqen e saj të Instagramit, shkruan se festa kombëtare e 28 Nëntorit i gjen shqiptarët mes dhimbjes për tragjedinë e shkaktuar...

Dua Lipa, dy personave më të shtrenjtë të saj: Më mungoni...

Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret shqiptare që çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në botë. Angazhimet e shumta në...