Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe

Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe

365
0

Ajo vazhdon ta mbajë statusin e saj si ikonë e stilit. Beyonce provoi trendin e veshjes me një këmishë dhe patallona shumëngjyrësh, ndërsa fotografinë e ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan DailyMail. Ylli 37-vjeçare u fotografua pranë një hapësire që mbante të njëjtin dizajn sikurse veshja. Këngëtarja më parë zbuloi një dietë vegane, duke zbuluar se ka reduktuar përdorimin e karbohidrateve. Përmes “Greenproject”, fansat e Beyonce dhe Jay-Z mund të fitojnë bileta falat për koncert.