Tags Posts tagged with "Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe"

Tag: Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe

Beyonce pozon me veshje shumëngjyrëshe

Ajo vazhdon ta mbajë statusin e saj si ikonë e stilit. Beyonce provoi trendin e veshjes me një këmishë dhe patallona shumëngjyrësh, ndërsa fotografinë...