Tags Posts tagged with "Asnjë nga këta aktorë"

Tag: Asnjë nga këta aktorë

Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në “O sa...

Seriali “O sa mirë” me regji të Ilir Bokshit, skenar nga Ard Islami dhe me producent Valter Lucaj shumë shpejt do të fillojë me cilklin...