Tags Posts tagged with "nuk do jetë më në “O sa mirë”"

Tag: nuk do jetë më në “O sa mirë”

Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në “O sa...

Seriali “O sa mirë” me regji të Ilir Bokshit, skenar nga Ard Islami dhe me producent Valter Lucaj shumë shpejt do të fillojë me cilklin...