“Zoti të na i bëjë mbarë”, Kejdi Mehmetaj flet për bashkëjetesën me...

“Zoti të na i bëjë mbarë”, Kejdi Mehmetaj flet për bashkëjetesën me zyrtarin e ministrisë

308
0

Kejdi Mehmetaj, ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, na ka treguar së fundmi detaje nga jeta e saj personale.

Në emisionin  “Pop Culture”, Kejdi la të kuptohej se po mendon tashmë të bashkëjetojë me partnerin e saj, Arbër Kacin.

“Duhet të jemi kurajozë në planet që marrim. Ne jemi në planifikim e sipër, kështu që, Zoti të na i bëjë mbarë. Do ta arredoj shtëpinë, do jem unë njeriu që do e rregulloj kur të bashkëjetoj, sepse kam qenë në pikturë e vogël, më pëlqejnë ngjyrat dhe të luaj me to. Por, të shpresoj që edhe do e mirëmbaj”, tregoi ai.

Tashmë partneri i saj Arbër Kaçi është punonjës në  Ministrinë e Drejtësisë, si këshilltar. Ata janë njohur të dy në LSI dhe mesa duket do të nisin shumë shpejt bashkëjetesën.