Zhvishet Mozzik, vëmendjen ia merr tatuazhi (Foto)

Zhvishet Mozzik, vëmendjen ia merr tatuazhi (Foto)

523
0

Mozzzz-650x358

E kishte një verë plot angazhime, me koncerte e këngë të reja të cilat u bënë shumë shpejt hite.

Ishin dy bashkëpunimet e kësaj vere, këngët ‘M’ra pika’ dhe ‘Tony Montana’ që u pëlqyen nga fansat e reperit, por kënga e fundit ‘Cocaina’ është ajo e cila po dëgjohet kudo e kurdo.

Ndërsa tani, Mozzik si duket e ka gjetur pak kohë që të relaksohet për vete pas një nate plot atmosferë që pati mbrëmë në Vlorë në koncert bashkë me Kidën, shkruan lajmi.net.

Ai e ka postuar një fotografi nga Vlora, ku shihet i zhveshur, ndërsa ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit e tij.

Vëmenjen kryesore ia ka marrë tatuazhi që e ka në dorë, ku shihet një femër, tatuazh ky për të cilin nuk ka dashur të zbuloj diçka më shumë./lajmi.net.

Life is good 🌴#MAIRIUNVEN #COCAINA @zzapnchriss

A photo posted by MOZZIK (Official) ️️️️️🇦🇱 (@mairiunven) on

Faleminderit djali ma i talentun najher n’sheher @albbriim !!!! 🍾🍾#new #tattoo #tattoos @zzapnchriss

A photo posted by MOZZIK (Official) ️️️️️🇦🇱 (@mairiunven) on