‘Ylli’ i Kombëtares shqiptare gjithmonë e më pranë transferimit tek Juventusi

‘Ylli’ i Kombëtares shqiptare gjithmonë e më pranë transferimit tek Juventusi

373
0

 

  • Elseid Hysaj mund të jetë përforcim i ri i Juventusit për sezonin e ardhshëm.

Me Maurizio Sarrin që pritet të emërohet trajner i ri i “Zonjës së Vjetër”, tekniku napolitan pritet të marrë me vete edhe mbrojtësin shkodran me të cilin ka një raport të shkëlqyer, shkruan SYRI.net.

  • Wanda Nara e mbyll këtu: Nuk kemi plan për fëmijë tjetër me Icardin!

“Calciomercato” shkruan se Hysaj nuk është i lumtur tek Napoli pasi minutat e aktivizimit nën drejtimin e Anchelotit janë gjithmonë dhe më të rralla.

  • Mediat përtej Adriatikut shkruajnë se me mbërritjen e Sarrit tek Juventusi, Hysaj pritet të firmosë me bardhezinjtë për tu bashkuar sërish me ish-trajnerin e Napolit.