Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

156
0

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit. Dyshja kanë lënë pas angazhimet në profesionet e tyre për të pushuar disa ditë. Ata kanë udhëtuar drejt Greqisë, ndërsa nga atje Xhensila ka publikuar pamje përrallore nga Santorini. Nga hoteli ku po qëndrojnë, këngëtarja ka postuar një imazh këtë mëngjes me të cilin tregoi se me çfarë pamje po shijojnë mëngjesin çifti. Në një kënd fotografia ka kapur edhe Besin, por ajo që shihet është fakti që po kënaqeshin në atë ambient.