Vrasja e avokatit Gurra, gazetarja: Autori është killer me pagesë, rreth 35-vjeç…

Vrasja e avokatit Gurra, gazetarja: Autori është killer me pagesë, rreth 35-vjeç…

438
0

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi se vrasja e avokatit Ravik Gurra ka ndodhur për shkak të detyrës. Duke dhënë detaje nga hetimet, Hoxha ka dhënë edhe identikitin e vrasësit të avokatit Gurra. Gazetarja Hoxha tha në emisionin “Open” në Top Channel se vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë. Anila Hoxha tha se vrasja është bërë nga killer me pagesë, por gjithsesi hetimet janë në fillim të tyre.