Vjollca Hoxha feston ditëlindjen, Lori zbulon suprizën e përgatitur

Vjollca Hoxha feston ditëlindjen, Lori zbulon suprizën e përgatitur

328
0

Presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen.

Vjollca Hoxha sot feston 50 vjetorin e lindjes së saj dhe Lori Hoxha ka zbuluar suprizën që i kishin përgatitur mamasë së tyre.

Në postimin e së bijës, Vjollca shfaqet shumë e buzëqeshur dhe Lori i ka kërkuar publikisht atë që çdo fëmijë dëshiron të shohë tek nëna e tij.

“Buzëqesh përgjithmonë Ma”,-shkruan ajo.