VIDEO/ Tension e përplasje, çfarë ndodhi te Policia e Tiranës?

VIDEO/ Tension e përplasje, çfarë ndodhi te Policia e Tiranës?

172
0

Në momentin që protestuesit dhe përfaqësuesit politik të PD e LSI-së mbërritën te ambientet e Drejtorisë së Policisë u raportua për një situatë të tensionuar. Mësohet se tensionet dhe përplasjet me policinë janë shkaktuar në momentin që Monika Kryemadhi, Gazmend Bardhi e Flamur Noka prisnin të hynin brenda ambienteve të policisë për të mësuar më tepër rreth fatit të 10 protestuesve të shoqëruar.