VIDEO/ Enca çmend fansin e saj, e zhvesh dhe më pas i...

VIDEO/ Enca çmend fansin e saj, e zhvesh dhe më pas i bën…

744
0

img_2959Këngëtarja Enca nuk është përmbajtur në një skenë ditën e djeshme në Shkodër ku ka mbajtur koncert.

Një djalë, i cili duket adoleshent nuk i ka rezistuar dot Encës dhe është ngjitur në skenë. Enca i është afruar dhe e i ka hequr bluzën dhe më pas ka bërë lëvizje provokuese duke u fërkuar para tij.

Por, i riu shkodran nuk është mjaftuar me kaq, në fund ai e ka puthur dhe përqafuar këngëtaren dhe më pas ka zbritur nga skena, ndërsa Enca ka vijuar koncertin nën brohorimat e fansave të saj.