Tags Posts tagged with "VIDEO/ Enca çmend fansin e saj"

Tag: VIDEO/ Enca çmend fansin e saj

VIDEO/ Enca çmend fansin e saj, e zhvesh dhe më pas...

Këngëtarja Enca nuk është përmbajtur në një skenë ditën e djeshme në Shkodër ku ka mbajtur koncert. Një djalë, i cili duket adoleshent nuk i...